f

Aktualności
02.03.2017

Oferta PracyPoszukujemy pracownika do działu telemarketingu szczegóły znajdziesz tutaj

 

więcej ›
28.11.2016

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy❤Już po raz kolejny, z ogromną przyjemnością, przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Tym razem jako Sztab Skarbon Stacjonarnych (choć naszym wypadku mobilnych), dzięki któremu będziecie mogli przekazać darowiznę w każdej z naszych oznakowanych taksówek.

Środki ze zbiórki organizowanej w ramach jubileuszowego 25. Finału przeznaczone będą na zakup sprzętu dla ratowania życia i zdrowia dzieci               na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Grajmy razem! Sawa Taxi & WOŚP!

więcej ›
28.11.2016

Chwytajmy WarszawęFotografujesz? Fotografuj Warszawę! My w Sawa Taxi, jeżdżąc po Warszawie w dzień i w nocy, odkrywamy ją wciąż na nowo, jej zakamarki, klimat, ludzi. Chcemy to uchwycić i pokazać.  Zapraszamy do konkursu z nagrodami, na wirtualne warsztaty i wystawę najlepszych zdjęć! Łapcie za aparaty lub telefony i pomóżcie pokazać piękno naszej stolicy. 

Zdjęcia można zgłaszać za pomocą: 
- konkursowej aplikacji http://bit.ly/2fhpVPP 
- Instagrama https://www.instagram.com/sawataxi/ 
- strony http://chwytajmywarszawe.pl 

Najlepsze z prac zostaną nagrodzone przez Jury pod przewodnictwem znakomitego fotografa Rafała Milacha. Wygrywać możecie co miesiąc,                     a na najlepszych z najlepszych czekają cenne nagrody główne na koniec całego cyklu. 

Konkurs główny: 
I nagroda - Dron GoPro Karma w zestawie z kamerą wodoodporną GoPro Hero 5 SESSION (lub podobne dostępne na rynku 20.06.2017) 
II nagroda - Kamera wodoodporna GoPro Hero 5 Black (lub podobna dostępna na rynku 20.06.2017) 
III nagroda - Karnet na usługi Sawa Taxi o wartości 1000 zł 

Konkursy miesięczne: 
I nagroda - Lot helikopterem nad Warszawą z sesją fotograficzną z lotu ptaka. 
Nagrody II stopnia - 9 x karnet na usługi Sawa Taxi o wartości 100 zł

Więcej znajdziesz na stronie konkursu http://chwytajmywarszawe.pl 

Zapraszamy do zabawy!

więcej ›
10.08.2016

Sawa Taxi PowstańcomNawiązując do obchodów 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego postanowiliśmy – jako firma działająca na stołecznym rynku od ponad 20 lat – osobiście złożyć wyrazy wdzięczności Powstańcom za Ich bohaterską walkę. 8 sierpnia odwiedziliśmy Związek Powstańców Warszawskich i na ręce Jego reprezentantów przekazaliśmy 100 przedpłaconych kart na przejazdy o łącznej wartości 10 000 złotych. Chcieliśmy w ten sposób realnie wesprzeć członków ZPW w pokonywaniu codziennych trudności związanych z poruszaniem się po mieście. Związek przekaże karty najbardziej potrzebującym osobom.

Podczas spotkania członkowie ZPW nie kryli wzruszenia. – Kiedy zadzwoniono do nas z informacją, że otrzymamy karty na bezpłatne przejazdy, byliśmy bardzo zaskoczeni. Jesteśmy wdzięczni, nie spodziewaliśmy się takiego prezentu. To budujące, że po tylu latach Warszawa wciąż o nas pamięta i że nie są to tylko słowa, a żywe gesty – podkreśliła dr Halina Jędrzejewska - wiceprezes Zarządu Głównego Związku Powstańców Warszawskich.

W spotkaniu uczestniczył również Bartosz Mamiński, nasz współpracownik. Dzięki temu reprezentanci ZPW mogli poznać taksówkarza, który 1 sierpnia tego roku nie pobierał od Powstańców opłat za przejazdy. To jego postawa zainspirowała nas do zorganizowania całej akcji.

Zarząd oraz cała firma Sawa Taxi oddaje cześć bohaterom Powstania Warszawskiego.

więcej ›
15.07.2016

Budżet partycypacyjnyJak powszechnie wiadomo, taksówkarze to skarbnica wiedzy o mieście. Nie inaczej jest w przypadku kierowców Sawa Taxi. Przemierzając codziennie setki kilometrów po stołecznych ulicach, mają oni kontakt z ogromną liczbą mieszkańców, z którymi wymieniają się informacjami i poglądami lub, których rozmowy, chcąc nie  chcąc, słyszą. Dlatego świetnie wiedzą, czym warszawiacy w danej chwili żyją. A ostatnio coraz częściej słyszą w swoich taksówkach o… budżecie partycypacyjnym.  

Budżet partycypacyjny to inicjatywa, w której mieszkańcy miasta decydują o tym, jak zagospodarować część budżetu dzielnicy. Mogą oni zgłaszać swoje projekty, prowadzić nad nimi dyskusję, a potem oddać na nie swój głos. Projekty, które uzyskają największe poparcie mieszkańców, są wpisywane do budżetu m.st. Warszawy i realizowane w kolejnym roku budżetowym. Wyniki tegorocznego głosowania zostały ogłoszone 12 lipca

Sawa Taxi pragnie być blisko spraw, którymi żyją jej pasażerowie. Dlatego postanowiła wesprzeć ideę budżetu partycypacyjnego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage`a na Facebooku i podzielenia się opiniami na temat wyników głosowania.

więcej ›
07.01.2016

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy


W ramach 24 Finału WOŚP wystawiliśmy na Allegro lot widokowy śmigłowcem Robinson R44.


Lot będzie trwał 1 godzinę.
Zwycięzcy aukcji zapewniamy transport naszą taksówką na lotnisko.Przeżyj niezapomniana przygodę i wspomóż Maluchy!


Zapraszamy do licytowania naszej atrakcji.


http://aukcje.wosp.org...


więcej ›
07.12.2015

REGULAMIN KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO


§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE


1.         Konkurs jest organizowany pod nazwą „Konkurs świąteczny” i jest zwany dalej: "Konkursem".


2.         Organizatorem Konkursu jest spółka pod firmą Sawa - Taxi Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Poprawna 46A, 03-984 Warszawa, zwana dalej „Sawa Taxi”.


3.         Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie profilu firmy Sawa Taxi na Facebooku  w dniach 6 grudnia 2015 – 20 grudnia 2015 (do godziny 23:59:59).


§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE  1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:


a)         posiada pełną zdolność do czynności prawnych i jest Fanem profilu firmy Sawa Taxi na Facebooku. Przez Fana rozumie się osobę, która kliknęła „Lubię to” na profilu firmy Sawa Taxi  i tym samym zyskała status Fana,


b)         pobierze, zainstaluje na swoim urządzeniu mobilnym aplikację do zamawiania taksówek Sawa Taxi oraz przed zakończeniem Konkursu, co najmniej raz zamówi taksówkę Sawa Taxi wykorzystując aplikację,


c)         zrealizuje kurs taksówką Sawa Taxi zamówioną przez aplikację,


d)         wyśle potwierdzenie zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie „Konkurs świąteczny” na adres mailowy: konkursy@sawataxi.pl" >href="mailto:konkursy@sawataxi.pl">konkursy@sawataxi.pl, w tytule maila wpisując: „Konkurs świąteczny”.


W treści maila należy podać imię, nazwisko i nr telefonu, na który aplikacja do zamawiania taksówek Sawa Taxi została zainstalowana i z którego została zamówiona taksówka,


e)         nie jest pracownikiem, ani współpracownikiem Sawa Taxi,


f)         nie jest członkiem rodziny pracownika ani współpracownika Sawa Taxi


2.         Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie wszystkich warunków wymienionych w pkt 1 przed zakończeniem Konkursu.§ 3 NAGRODY  1. 1. Nagrody w Konkursie to: 15 kart przedpłaconych Sawa Taxi o wartości 200,00 PLN brutto każda (słownie: dwieście 00/100 PLN) do wykorzystania w taksówkach Sawa Taxi.

  2. Każdy z Uczestników może wysłać tylko jedno zgłoszenie udziału w Konkursie.

  3. Zdobywcami nagród w Konkursie są Uczestnicy, którzy pierwsi w danym dniu wyślą swoje zgłoszenie do Sawa Taxi stosownie do §2 ust. 1 lit. d) Regulaminu. Konkurs nie ma charakteru losowego, a decyduje pierwszeństwo zgłoszenia..

  4. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga i wyjaśnia Sawa Taxi.

  5. Uczestnicy Konkursu będący zdobywcami nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w przeciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na adres e-mail wskazany przez Uczestnika w trakcie Konkursu.

  6. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody powiadomiony Uczestnik będący zdobywcą nagrody powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres: konkursy@sawataxi.pl w terminie 5 (pięciu) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

  7. Nagrody w konkursie nie mogą być zamienione na ekwiwalent pieniężny§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU


1.         Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu jego prawdziwych danych osobowych, obejmujących następujące dane: imię, nazwisko, adres konta poczty elektronicznej, numer tel. kontaktowego, które to dane są niezbędne do przekazania nagrody.


2.         Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Sawa Taxi w celu i w związku z przeprowadzeniem Konkursu oraz w związku z odbiorem  nagrody. Uczestnik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz prawo do ich poprawiania. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane w zakresie i czasie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu.
§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE


Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.sawataxi.pl.


więcej ›
07.12.2015

Konkurs Świąteczny


Dla Klientów korzystających z naszej aplikacji mamy prezent pod choinkę.


Zamówcie taksówkę przez naszą aplikację i wygrajcie jedną z 15 przedpłaconych kart o wartości 200 PLN na przejazdy w ramach Polskiej Sieci Taxi 19 123.


Konkurs trwa od 6 do 20 grudnia 2015.


Aby wziąć udział w Konkursie należy:1. Polubić nas na Facebooku;
2. Pobrać aplikację ze strony i zamówić przez nią taksówkę.
3. Po zrealizowanym kursie wysłać zgłoszenie na adres mailowy: konkursy@sawataxi.pl i czekać na kontakt od nas.


Karty przyznajemy codziennie w dniach 6-20 grudnia.
Wygrywa ta osoba, która wyśle do nas mail ze zgłoszeniem udziału jako pierwsza danego dnia.


Szczegółowy regulamin można pobrać tutaj.


Zamawi aj taksówkę, ciesz się wygraną!więcej ›
30.10.2015

Regulamin Konkursu "Aplikacja"


REGULAMIN KONKURSU „APLIKACJA”


§ 1


POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Aplikacja” i jest zwany dalej: "Konkursem".


2. Organizatorem Konkursu jest spółka pod firmą Sawa Taxi Sp. z o.o., ul. Poprawna 46A, 03-984 Warszawa, zwana dalej „Sawa Taxi”.


3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie profilu firmy Sawa Taxi na Facebooku  w dniach 1 listopada 2015 – 30 listopada 2015 (do godziny 23:59:59).


§ 2


WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE  1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:


a)         posiada pełną zdolność do czynności prawnych i jest Fanem profilu firmy Sawa Taxi na Facebooku. Przez Fana rozumie się osobę, która kliknęła „Lubię to” na profilu firmy Sawa Taxi  i tym samym zyskała status Fana,


b) pobierze, zainstaluje na swoim urządzeniu mobilnym aplikację do zamawiania taksówek Sawa Taxi oraz przed zakończeniem Konkursu, co najmniej raz zamówi taksówkę Sawa Taxi wykorzystując aplikację,


c) zrealizuje kurs taksówką Sawa Taxi zamówioną przez aplikację,


d) wyśle potwierdzenie zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie „Aplikacja” na adres mailowy: konkursy@sawataxi.pl, w tytule maila wpisując: „Aplikacja”.


W treści maila należy podać imię, nazwisko i nr telefonu, na który aplikacja do zamawiania taksówek Sawa Taxi została zainstalowana i z którego została zamówiona taksówka,


e) nie jest pracownikiem, ani współpracownikiem Sawa Taxi Sp. z o.o.,


f) nie jest członkiem rodziny pracownika Sawa Taxi Sp. z o.o..


2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie wszystkich warunków wymienionych w pkt 1 przed zakończeniem Konkursu.§ 3


NAGRODY


1.Nagrody w Konkursie „Aplikacja” to:


10 voucherów 2-osobowych na lot widokowy nad Warszawą śmigłowcem typu Robinson R-44.


Lot będzie trwać maksymalnie 30 minut.


Lot będzie realizowany z lotniska w Konstancinie k. Warszawy, które jest lotniskiem startu i lądowania śmigłowca. Koszt dojazdu do i z lotniska ponosi Uczestnik.


Data ważności każdego vouchera to 31 marca 2016 roku.


Terminy lotów zostaną uzgodnione indywidualnie z każdym ze zwycięzców Konkursu.


Sawa Taxi zastrzega, że  uzgodniony termin przeprowadzenia lotu może ulec zmianie z przyczyn atmosferycznych, technicznych, lub przyczyn niezależnych od Sawa Taxi.


2. Każdy z Uczestników może wysłać tylko jedno zgłoszenie udziału w Konkursie.3. Zdobywcami nagród w Konkursie są Uczestnicy, których zgłoszenie zostanie wybrane przez Komisję Konkursową powołaną przez Sawa Taxi. Biorąc pod uwagę kryteria wskazane w § 2, Sawa taxi informuje, że Konkurs nie stanowi gry losowej.4. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga i wyjaśnia Sawa Taxi.5. Uczestnicy Konkursu będący zdobywcami nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w przeciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na adres e-mail wskazany przez Uczestnika w trakcie Konkursu.


6. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody powiadomiony Uczestnik będący zdobywcą nagrody powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres: konkursy@sawataxi.pl w terminie 5 (pięciu) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.


7. Nagrody w konkursie „Aplikacja” nie mogą być zamienione na ekwiwalent pieniężny.


§ 4


DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU


1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu jego prawdziwych danych osobowych, obejmujących następujące dane: imię, nazwisko, adres konta poczty elektronicznej, numer tel. kontaktowego, które to dane są niezbędne do przekazania nagrody.


2. Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Sawa Taxi w celu i w związku z przeprowadzeniem Konkursu oraz w związku z odbiorem  nagrody. Uczestnik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz prawo do ich poprawiania. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane w zakresie i czasie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu.
§ 5


POSTANOWIENIA KOŃCOWE


Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.sawataxi.pl.


więcej ›
04.11.2015

Konkurs - Aplikacja


Sawa Taxi przygotowała dla Was odlotowy konkurs!


Zamówcie taksówkę przez naszą aplikację i wygrajcie niezapomnianą przygodę!


Do wygrania fantastyczne nagrody:


-           10 voucherów upoważniających do 30-to minutowego lotu widokowego nad Warszawą helikopterem Robinson R-44.


Konkurs trwa od 1 listopada 2015 do 30 listopada 2015.


Zasady są proste.


1. Polub nasz profil na Facebooku;


2. Pobierz aplikację ze strony http://www.sawataxi.pl/aplikacja i zamów przez nią taksówkę.


3. Po zrealizowanym kursie wyślij zgłoszenie na adres mailowy wskazany na Facebooku i czekaj na kontakt od nas.


Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie http://www.sawataxi.pl/aktualnosci.


...
do udziału w konkursie!


więcej ›